WYDAWNICTWAPodstawy Kompozycji Tańca:
Opanowanie Rzemiosła Choreograficznego

autor: Pamela Andrson Sofras
______________
książka w miękkiej okładce
164 strony
płyta DVD
Nakład limitowany do wyczerpania zapasów.

Cena książki 59 zł wraz płytą DVD 
+ koszt przesyłki.
Do ceny książki należy dodać cenę dostawy według poniższej tabeli

CENNIK DOSTAWY
PRZEDPŁATA 
koszt książki 59 zł + koszt wysyłki:
Poczta Polska 12,00 zł Czas realizacji 3-14 dni
Kurier DHL 12,50 zł Czas realizacji 1-2 dni
na konto 
RAMADA,45-037 Opole, ul. Sienkiewicza 21 
nr konta BZWBK: 
40 1090 1649 0000 0001 3190 5548 

POBRANIE
koszt książki 59 zł + koszt wysyłki:
Poczta Polska 16,00 zł
Czas realizacji 3-14 dni
Kurier DHL 14,50 zł
Czas realizacji 1-2 dni

Zamówienie możemy dostarczyć na dowolnie wskazany adres, na terenie Polski za pośrednictwem Kuriera DHL lub Poczty Polskiej.
Przy wysyłce za pośrednictwem kuriera konieczne jest podanie numeru telefonu.
Prosimy o podanie w jaki sposób chcą Państwo pytania pod adresem:
captcha
Ważne: wypełnij pola oznaczone *


Zamówienie można odebrać również na miejscu:Ramada ul. Sienkiewicza 21
Pierwsza książka na rynku Polskim
 „ Podstawy Kompozycji Tańca: Opanowanie rzemiosła Choreograficznego” 
autorstwa Pameli Anderson Sofras 
w tłumaczeniu Elżbiety Podejko – Dudy i Jerzego Dudy. 

„Podstawy Kompozycji Tańca: Opanowanie rzemiosła Choreograficznego” to publikacja której zadaniem jest przekazanie wiedzy o tym, w jaki sposób można budować układy choreograficzne.
Książka przybrała formę poradnika podejmującego problematykę procesu komponowania tańca. Dołączona do książki płyta DVD stanowi doskonałą wizualna ilustrację omawianej tematyki i jest cennym uzupełnieniem, dynamizującym proces uporządkowania procesu twórczego. Podręcznik i płyta DVD zwracają szczególna uwagę na wybrane fragmenty oryginalnych kompozycji dwóch wybitnych choreografów. Zarejestrowano i przeanalizowano prace Alonzo Kinga „Chants” i „Dreamer” oraz Dwighta Rhodena „Verge”. Pozwoliły one zrozumieć metodologię planowania twórczego oraz poszczególne etapy procesu tworzenia choreografii.

Studenci maja możliwość bezpośredniego uczestnictwa w procesie tworzenia układów choreograficznych od etapu pomysłu do ostatecznego kształtu tańca poprzez czas twórczego doskonalenia i analizowania.

Metody opisane w Podstawach Kompozycji Tańca można wykorzystać w wielu różnych stylach tanecznych. 27 lekcji zawartych w książce stanowią punkt wyjścia dla początkujących choreografów, zachęcają ich jednocześnie do podejmowania własnych, odważnych prób kompozycyjnych.

Załączona płyta DVD może ośmielić tancerzy i choreografów do przełamywania konwenansów i nabycia większej pewności siebie. Wskazuje również na sposoby rozwiązania problemów choreograficznych, a także taktycznego postępowania przy rozstrzyganiu spraw kompozycyjnych.

Studenci korzystający z tej książki, poprzez osobiste uczestnictwo w twórczych działaniach związanych z budowaniem układów ruchowych i improwizacji tanecznych, mogą bezpośrednio śledzić i kontrolować indywidualne postępy w zdobywaniu nowych umiejętności i wiadomości. Mają bowiem możliwość wziąć bezpośredni, aktywny udział we wszystkich przedsięwzięciach związanych z procesem tworzenia i komponowania układów choreograficznych.

Algorytm struktury każdej zapisanej lekcji obejmuje następujące elementy:
- Wprowadzenie ze słownikiem pojęć,
- Rozgrzewka,
- Struktury Improwizacyjne,
- Twórcze problemy choreograficzne,
- Dyskusja,
- Rubryki Oceniające,
- Dokumentacja filmowa.

Książka jest praktycznym wprowadzeniem do poznania metod, techniki i narzędzi niezbędnych do budowania kompozycji tanecznych. Układ poszczególnych lekcji uwzględnia najnowsze zdobycze metodyki nauczania praktycznego i teoretycznego oraz gwarantuje poznanie problemów dotyczących współczesnego tańca.

Cena książki 59 zł wraz płytą DVD + koszt przesyłki. 
Kreator stron internetowych - strona bez programowania